Dolgozz velünk

Aktuális állásajánlataink

Telefonos értékesítési munkatárs

Főbb feladatok:

  • A cég szolgáltatásainak értékesítése telefonon keresztül
  • Új ügyfelek aktiválása, ügyfélkör-növelés
  • Ügyfélmegtartás, ügyféltámogatás

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség
  • Kiemelkedő kommunikációs készség és problémamegoldó képesség
  • Rugalmasság, jó alkalmazkodó képesség, proaktivitás
  • Biztos számítástechnika felhasználói ismeretek

Előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű, 8 órás alkalmazotti jogviszony
  • Versenyképes jövedelem
  • Teljes körű szakmai támogatás
  • Fiatal csapat, belvárosi iroda
  • Hosszú távú munkalehetőség

Jó kommunikációs képességekkel bíró, magabiztos pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Fényképes önéletrajzokat az alábbi címre várjuk: cv@alkupon.hu A tárgyban feltétlenül tüntesd fel a kódot: CC/2017

Értékesítő‎ / Üzletkötő

  • Szolgáltatások közvetlen értékesítése
  • Meglévő és leendő ügyfélkör kezelése
  • Új vevők felkutatása
  • Meglévő partnerekkel való kapcsolattartás

Elvárások

  • Értékesítésében igazolt eredményesség
  • Kiváló kommunikációs készség, tárgyalási készség és tárgyalási tapasztalat
  • Kezdeményezőképesség, előrelátó gondolkodásmód
  • Gyors, hatékony problémamegoldó képesség, rugalmasság

Előny:

  • Tapasztalat online értékesítés / kuponos területről
  • Német, angol vagy orosz nyelvtudás
  • CRM rendszer ismerete

  • Versenyképes fizetési csomag (fix + jutalék)
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök
  • Szakmai kihívások, lehetőség a fejlődésre

Fényképes önéletrajzokat az alábbi címre várjuk: cv@alkupon.hu A tárgyban feltétlenül tüntesse fel a kódot: SM/2017

Oldal tetejére