Az egészség megőrzése kívül-belül fontos. Ez a kezelés a kettőt ötvözi, így a szociális jóllét állapotát érhetjük el vele. A lelki gondok felszabadulnak és megkönnyebbülhetünk.
A jól ápolt láb egy alapvető igényességet tükröz. A szépségen felül még higiénikus is, ezért az egészség részét képezi. Külső tényezők hatására bőrkeményedések, tyúkszem és már kellemetlen elváltozás alakulhat ki lábunkon, ami egy idő után már nem csak esztétikai problémát okoz, de sajnos fájdalommal jár. Ahhoz, hogy ezt megelőzzük, gyógypedikűrre van szükségünk. Ha odafigyelünk magunkra és időben kezeljük a problémás területet (ami lehet akár egy benőtt köröm is) sok betegséget, szövődményt megelőzhetünk.

A legtöbb probléma nem megfelelő cipő kiválasztása és hordása miatt történik. A láb csontos,- és ízületes helyére, főképp az ujjakra és a körmökre ható nyomás és dörzsölés hatására hámsérülés, kérgesedés, tyúkszem jöhet létre, illetve gyulladásos folyamatok léphetnek fel. Mindezek egy része rendszeres lábápolással és szaktanácsadással eredményesen kezelhető.
A gyógypedikűr mellett, csakrafeltöltésben is lehet részed. Az energetikai kezelés, megkönnyíti lelkünket. Megszabadít a rengeteg tehertől és megkönnyíti a problémák feldolgozását. A túlterheltség okozta fáradékonyság eltűnik és energiadúsan, felpezsdülve lépünk megújult talpainkra. A kezelésre körülbelül 90 percet kell szánni, amit megérdemel a lábunk, a testünk és a lelkünk meg pláne.

Ehhez az akcióhoz nem érkezett hozzászólás.
Kérdezz az akcióról