Tölts egy vidám hétvégét a szépséges cseh főváros látványosságai között!
Fontos tudnivalók:
- Az utazáshoz érvényes személyi igazolvány szükséges!
- A helyszínen kötelezően fizetendő: Kutna Hora program, utazás saját autóbusszal, csonttemplom belépővel 100 Czk
- Fakultatív programok: városnézés idegenvezetővel, 2 napos, kb. 4-4 órás: 150 Czk; Krusovice sörgyárlátogatás, sörözéssel: diák 120 Czk, felnőtt 170 Czk; Karlovy Vary városlátogatás: 390 Czk; élményzáró közös vacsora: 190 Czk
- Indulás: Budapest, Blaha Lujza tér (éjjel 01.30). További felszállási lehetőségek: Budaörs, Budaörsi pihenőhely, Agip (kb. 02.00); Tatabányai pihenő, 57-es km (kb. 02.30-02.45); Győr, Arrabona pihenő, 119-es km, Agip/OMV (kb. 03.15-03.30); Mosonmagyaróvár, Mol-Marché kút, 162-es km (kb. 03.45-04.00).
A cseheknek bizony van okuk a büszkeségre, amikor Prága kerül a középpontba! A világörökségi Óváros, vagy éppen a Várnegyed telis-tele van látnivalókkal. A kettőt összekötő Károly-híd könnyedén a múltba repíti a rajta sétálókat, az egész környezet, a miliő hamar magával ragadja azt, aki erre jár!
Az éjszakai élet, a fényekben pompázó főváros megannyi csodát rejteget, és érdemes elmerülni a különleges helyi ízek világában. Az itteni sörök messze Földön híresek, s igazán jól csúsznak akár egy finom cseh ételspecialitás után! Érdemes a környéket felfedezni egy fakultatív program keretében, így Prága mellett a világhírű Karlovy Vary-t is végre kipipálhatod bakancslistádon!
Program:
- 1. nap - március 17. (péntek) Indulás éjjel Budapestről és a további felszállási helyekről. A reggeli/délelőtti órákban Kutna Horában megtekintjük a híres csonttemplomot, majd a gótikus csoda, a Szent Borbála templom körül teszünk egy kis sétát, ezután tovább utazunk Prágába. Dél körül városnézés idegenvezetővel vagy egyénileg. Az esti órákban szállásunk elfoglalása, majd szabad program következik.
- 2. nap - március 18. (szombat) A svédasztalos reggelit követően fakultatív élménynap vár ránk: Krusovice sörgyárlátogatás, sörivó versennyel (délelőtt), a meseszép Karlovy Vary megtekintése (délután), majd "Prága by night" (este).
- 3. nap - március 19. (vasárnap) A svédasztalos reggelit követően a prágai Várnegyeddel folytatódik a városnézés, idegenvezetővel vagy egyénileg. Délután szabad program következik. Este az élményzáró vacsora, azaz nem más, mint a híres Svickova és finom sör kerül a pocakba!
- 4. nap - március 20. (hétfő) Éjjel utazás, majd reggel 6-ra érünk vissza Budapestre.
Jó utat kívánunk!
Ehhez az akcióhoz nem érkezett hozzászólás.
Kérdezz az akcióról