Életmódváltás- de hogyan?
Tavasszal sokan elhatározzák, hogy a természet ébredésekor ők is megújulnak. Levetik a bélelt téli kabátot és megpróbálják ráncba szedni a hideg hónapok alatt elfásult testüket. Nincs ez másképp februárban sem, főképp ha napsütéses az idő és már meleg szellő fújdogál.
Ahány ember annyi szokás, ezáltal megannyi lehetőség, melyet csak egyénre szabottan, a számunkra legmegfelelőbbet kiválasztva jó, ha alkalmazunk.

Erre kínál megoldást az Easy Therapy és a My-FIT fitnesz központ Életmódváltó Csomagja, mely szakemberek segítségével a Te céljaiddal összhangban készíti el étkezési és edzés tervedet.
Neked nem kell a bevásárlással bajlódni, mert a csomagot igénybevevők számára kímélő, egészségtudatos alapanyagból készült ételeket szállítanak házhoz a hét minden napján.
Az Életmódváltó Csomag különös figyelmet szentel a test és lélek összehangolt munkájára. A My-FIT különleges gépeinek és módszereinek közreműködésével már 30 perc edzésmunkával hatékonyabb eredményeket érhetsz el, mint a hagyományos edzésmódszerekkel. Segítségével észrevehetően energikus és könnyed, az eredmények láttán pedig garantáltan elégedett leszel.
Most lehetőséged van, hogy a csomagot leteszteld, 78% kedvezménnyel veheted igénybe a Easy Therapy és a MY-FIT próbanap akcióját, mely 5 étkezést, 1 Amplifitness tréninget és egy egyénre szabott konzultációs csomagot tartalmaz.
Szabadulj meg a problémáktól, válts életmódot most!
Ehhez az akcióhoz nem érkezett hozzászólás.
Kérdezz az akcióról