Vakációzzatok egész nyáron a híres alföldi fürdővárosban, Hajdúszoboszlón!
Hajdúszoboszlóról szinte mindenkinek a fürdő jut eszébe, ami nem csoda, hiszen az ottani termálvíz messze földön híres! Ajánlatunkkal most féláron tölthettek el akár 4 napot a Kenézy Szálláson - vagy több kupon vásárlásával akár még többet is -, ahol a zavartalan pihenés garantált. A szálláson kedvezményesen vásárolhattok belépőt az Aqua Palace fürdőbe, de ha több napra mentek, akkor érdemes a környéket is bebarangolni.
Ellátogathattok Debrecenben, ahol érdemes egy sétát tenni a hangulatos belvárosban, de kirándulhattok az Alföld jelképének számító Hortobágyon is!
Ráadásként minimum 4 éjszakás tartózkodás esetén (hétfőtől péntekig terjedő időszakban) az OEP által támogatott gyógykezeléseket most kedvezményes áron vehetitek igénybe: napi 4 gyógykezelés és fürdőbelépő mindössze 1.200 Ft/nap csomagáron lehet a Tiétek! A kezelések igénybevételéhez magyar TAJ kártya szükséges!

A csomag tartalma
- 3 nap/2 éj hétvégén vagy 4 nap/3 éj hétköznap 2 fő részére a hajdúszoboszlói Kenézy Szálláson
- Ellátás: reggeli és egy alkalommal kétfogásos menüvacsora
- Nincs hétvégi és szezonfelár
- 4 éjszakás tartózkodás esetén napi 4 gyógykezelés és fürdőbelépő mindössze 1.200 Ft/nap
- 10% kedvezmény az Aqua Palace élményfürdő-belépő árából
- 5% kedvezmény a gyógyfürdők, az Aqua Park és a strand belépőjegyének árából

Gyermekkedvezmények
- 0-2 éves korig ingyenes (étkezés nélkül)
- 2-10 éves korig (étkezés nélkül): 2.500 Ft/gyermek/éj (2 felnőttel közös szobában)
Fontos tudnivalók
- 2 kupon vásárlása (5nap/4 éj foglalása) esetén az 5. éjszaka szállása ingyenes az egész család részére
- 7 kupon együttes foglalása, azaz minimum 14 fő együttes érkezése esetén plusz egy alkalommal kétfogásos menüvacsora jár ajándékba
Felárak
- Ünnepi felár: 2.500 Ft/2 fő/éj: 2015. augusztus 20-23., október 23-24. és október 30-31.
- Teraszos vagy erkélyes apartman felár: 3.000 Ft/éjszaka, ha elfogytak a szabad szobák, egylégterű apartmanban tudsz foglalni a felár megfizetésével
- Sarokkádas fürdőszoba felára: 6.000 Ft/egyszeri díj, termálvíz-bekészítés, pezsgő, gyertya 1 alkalommal
- Éjszakahosszabbítás: 4.000 Ft/ fő/éj (a szálláshellyel történt előre egyeztetés után lehetséges)
- Háziállat: 2.000 Ft/éj
- Adminisztrációs díj: 2.499 Ft/2 fő/éj
- Klímahasználat: 1.500 Ft/klíma/nap, limitált számban, foglaláskor előre egyeztethető
Ehhez az akcióhoz nem érkezett hozzászólás.
Kérdezz az akcióról