A gyönyörű, ápolt kezek a szép körmöknél kezdődnek!
Ha nem szereted a műkörmöt, viszont ápolt, igényes körmökre vágysz, és nem akarsz a festéssel 3-4 naponta bíbelődni, válaszd a gél lakkozást! Mostantól nem kell fél órát várnod arra, hogy a lakk megszáradjon, mivel a zselé UV fényben kb. 3 perc alatt szárazra, készre köt!

A zselés lakkozás egy speciálisan erre a célra kifejlesztett lakkal történik, amely ötvözi a zselé és a körömlakk előnyös tulajdonságait. Nagy előnye, hogy kötés után karcmentes marad a felülete, és nem pattogzik le pár nap után, hanem a körömmel együtt nő le. Mivel keményebb anyagú, mint a körömlakk, ezért tartást ad a körmöknek, megakadályozva a letörést, beszakadást.
A zselés lakkozás magas pigmenttartalma révén egy rétegben is szépen fed. A természetesség kedvelőinek elérhető natúrként, elkészíthető fehér véggel, vagy akár bordóban, pirosban és rózsaszínben is. Jelenleg 20 szín közül választhatsz, de akár az általad óhajtott színt is kikeverik számodra!
Ehhez az akcióhoz nem érkezett hozzászólás.
Kérdezz az akcióról