Eredeti Ár | Kedvezmény | Megtakarítás |
---|---|---|
52.400 Ft | 69% | 36.401 Ft |
Csobbanjatok kedvetekre az egyik legfantasztikusabb fürdővárosban!
Hajdúszoboszló az Alföld és az ország egyik legkiemeltebb úti célja. Fő vonzereje a híres gyógyfürdőből, a strandból, az Aquaparkból és az Aqua Palace-ból álló fürdőkomplexum, amely egész évben felejthetetlen élményt kínál az ide látogatók számára.
Ha szeretnétek kikapcsolódni, megszökni a szürke hétköznapokból, és eltölteni néhány különleges napot egy csodás helyen, ne hagyjátok ki a Marcsi Apartman és a Vendégház kínálta egyedülálló lehetőséget!
Az apartmanok kényelmesek, jól felszereltek, TV-vel, fürdőszobával és WiFi-vel ellátottak, így kellemes kiindulópontot jelentenek a város, a vizes komplexum és a környék felfedezéséhez. Mindkét apartman erkélyes, klímás, két légterűek. Gyönyörű udvaruk van és grillezésre, bográcsozásra, szalonnasütésre alkalmas. Illetve pár percnyi sétára találhatók a fürdőktől, amelynek belépőihez ráadásul most kedvezménnyel juthattok hozzá.
Fontos tudnivalók:
Gyermekkedvezmények:
Egy kis programajánló:
Jelentkezz be vagy regisztrálj és utána tudsz kérdezni!
Bár a kupon előleges, de ha szeretnéd ajándékba adni, hogy az ajándékozottnak már ne kelljen fizetnie a szolgáltatónál, akkor vásárlás előtt írj nekünk egy emailt!
A kupon beváltható: 2014.05.01. - 2014.10.31 • Teljes és előleges áron is vásárolhatja kuponját! • Előleges ár fizetése esetén az előleg (2.400 Ft) az Alkuponnak utalandó, a fennmaradó összeg (13.599 Ft) foglaláskor akár SZÉP kártyáról is utalható, vagy a következő bankszámlára utalandó: 12052712-01319222-00200004 • A kupont emailben (varganyaralohaz@gmail.com) voucherre kell váltani (előszezoni foglalás esetén 05.11-ig, főszezoni foglalás esetén 06.11-ig, utószezoni foglalás esetén 09.11-ig) a név, kuponkód és elérhetőség megadásával • Előzetes bejelentkezés szükséges e-mailben (célszerű a kupon megvételét követően minél előbb lefoglalni a szállást) • Ha vasárnap érkeztek és 4 éjszakát fizettek, az 5. éjszakát (ellátás nélkül) ajándékba kapjátok • Hétvégi felár (P-Sz, Sz-V): 600 Ft/fő/éj • Kiemelt időszak (ünnep vagy ünnep előtti hét) felára: 5.000 Ft/2 fő/kupon • Szezon felár (2014.05.01-től 09.30-ig): 500 Ft/fő/éj • A szállás SZÉP kártya elfogadóhely! • Bármennyi kupon vásárolható és ajándékozható • IFA: 450 Ftsegitseg@alkupon.hu | |
+36 1 490-0010 +36 20 283 9008 |
|
Elérhető Hétfő - Péntek: 09:30-15:00 |
Iratkozz fel hírlevelünkre!
Miért éri meg?
nagypal.eva 2014-05-05 Mon 20:24
Érdeklődni szeretnék, július 14-18ig, 4éjszaka 2 felnőtt, egy 1éves és egy 6 éves gyermek mennyibe kerülne?
2 kupont vásárolnék, és akkor kapok egy ajándék éjszakát?
Van még szabad hely ebben az időszakban?
Esetleg kiságy? Az egyéves gyermekem még abban alszik.
Tisztelettel:Nagypál Éva
Tisztelt Nagypál Éva!
Köszönjük, hogy kérdésével hozzánk fordult!
Amennyiben négy ejszakát szeretnének a szálláson tölteni, valóban két kupont szükséges vásárolniuk, mely 2 személy félpanziós szállását fedezi.
Az ötödik éjszaka akkor ingyenes, ha vasárnap érkeznek a szálláshelyre.
Gyermekek esetén a gyermekkedvezményt szükséges figyelmbe venni:
- 0-2 éves korig: a szállás ingyenes (utazó ágy igényelhető)
- 2-9 éves korig: a szállás ingyenes (csak a félpanziót kell fizetni, ami 2.000 Ft/fő/nap - a 2., 3. gyermek esetén is)
Mivel Önök főszezonban szeretnék felhasználni az akciót, így szezonfelárat szükséges fizetniük, mely 500 Ft/fő/éj.
Foglalással illetve szabad hellyel kapcsolatos kérdésekkel kérem forduljanak a szolgáltatóhoz:
Marcsi Apartman
varganyaralohaz@gmail.com
06 (30) 286 86 65
Üdvözlettel:
Alkupon csapata
rudasne 2014-05-04 Sun 14:37
Érdeklődni szeretnék,hogy 2014.08.11.-től van szabad apartman???Ha igen 4 nap/3 éj félpanzióval mennyibe kerül 2 felnőtt+6 éves gyermek!
Válaszát köszönöm!
Tisztelt Érdeklődő!
Köszönjük megkeresését!
Cégünk közvetítő szerepet vállal az ajánlatban, a hirdetés szövegén kívül eső információkról érdeklődjön a szolgáltatónál.
Elérhetőségük:
Marcsi Apartman
varganyaralohaz@gmail.com
06 (30) 286 86 65
Üdvözlettel:
Alkupon csapata
Ági70 2014-05-02 Fri 15:38
Sziasztok! Az lenne a kérdésem, ha az utalásos fizetést választom, ahol a befizetés határideje 48 óra, de ez a hosszú hétvége miatt nem megoldható, akkor legkésőbb meddig lehet utalni?
Köszönöm
Tisztelt Érdeklődő!
Köszönjük megkeresését!
A 48 óra munkanapra értendő. Hosszú hétvége esetén természetesen tolódhat ez az idő. A hét folyamán mindenképp fizesse be a kupon összegét, amennyiben szeretné a kuponját felhasználni!
Üdvözlettel:
Alkupon csapata
Kérdezz az akcióról