Trendi frizura minden hajhosszra! Mi segítünk, hogy vadi új hajkoronád lehessen! Várunk Téged Széll Kálmán téri szalonunkban, ahol barátságos környezetben újulhatsz meg hajvágással, mosással, szárítással, ráadásul még ajándék hajregeneráló pakolással is kényeztetünk!

Az ajánlat tartalma:
- Mosás
- Ajándék argánolajos hajszerkezet újraépítő pakolás
- Hajvágás
- Formára szárítás
A Family Beauty Salon szakértő fodrászai személyes konzultációval segítenek hogy megtaláld új hozzád illő frizurádat, mert nekünk fontos hogy vendégeink elégedetten távozzanak. A téli hónapoktól igénybevett, száraz hajad pedig új fényben fog ragyogni a különleges 100% természetes hajápolóolajtól, ami biztosítja a haj egészséges pompáját, ragyogását és táplálását, mivel gazdag esszenciális aminosavakat, esszenciális zsírsavakat, vitaminokat, ásványi anyagokat tartalmaz, ráadásul most ajándékba kapod tőlünk.
Rendeld meg kuponunkat, és jelentkezz be hozzánk, hogy kipróbálhasd vadi új frizurádat!
Várunk téged családias hangulatú szépségszalonunkban, ahol igazán odafigyelnek rád.
A gyerekeket pedig játszósarokkal várjuk a Family Beauty Salonban!
További információkért látogass el Facebook oldalunkra!
nagyagneskv 2013-09-13 Fri 21:53
A kupon tényleg december 9-ig váltható be? Mert akkor lehet, hogy kettőt is vennék.
Üdv.
Ági
Kedves Érdeklődő!
Köszönjük, hogy kérdésével megkeresett minket.
Igen, a kupon december 9-ig beváltható, így elég sok idő van még arra, hogy felhasználja.
Üdvözlettel:
Alkupon.hu
a_pogany 2013-09-07 Sat 21:54
Kedves Fodrászat,
Mi értendő "középhosszú" hajon? Ha most max. hátközépig ér ( részben rövidebb ) és abból vágnánk, az belefér?
Köszönettel, agi
Kedves Érdeklődő!
Köszönjük, hogy kérdésével megkeresett minket.
Kérdését továbbítottuk a fodrászat felé, és azt az információt kaptuk, hogy középhosszú hajnak a vállig, vagy az alá 1-2 centivel érő számít.
Üdvözlettel:
Alkupon.hu
Kérdezz az akcióról