3 napos körutazás Máramaroson, busszal, félpanzióval, 3*-os szállással

Ajánlat kód: 38572
Netida Travel Utazasi Iroda
1 5
4.8 Kiváló
A vásárlók értékelése alapján!
Akár már:

99.500 Ft

Opciók

Korlátozott darabszámban!

Netida Travel Utazasi Iroda
1148 Budapest, Fogarasi út 5. 27. ép. (Nincs személyes ügyfélfogadás)
utazas@netida.hu
+ 36 1 490-0010
Ajánlat kód: 38572

Vélemények

N. Hedvig

Szuper, hogy az utalványokat sokáig fel lehet használni, így van mozgásterünk az utazással, repülőjeggyel.

N. Botond.

Mi az ausztriai hegyekben voltunk, szuper volt a szállás!

F. Dénes

Mi Prágában voltunk és nagyon elégedettek voltunk a kiválasztott szállással. Amit a hotelen megspóroltunk, abból finomakat ettünk!

Az ajánlat leírása

Ismerkedj Szatmár kincseivel és Kolozsvár rejtélyeivel!

Opciók

  • 2025. július 25.: 99.500 Ft
  • 2025. szeptember 26.: 99.500 Ft

Az ár tartalmazza 1 személyre

  • Autóbuszos utazás
  • 4 éjszaka szállás 3*-os szállodában, 2 ágyas tus/wc-s szobában
  • Félpanzió
  • Idegenvezetés
  • Útlemondási biztosítás

Az ár nem tartalmazza

  • Belépők és jegyek tájékoztató árai: 50 EUR
  • Egyéb helyszínen fizetendő költségek: 5 EUR
  • Utasbiztosítás

Felár

  • Egyágyas felár: 19.500 Ft
  • 25-34 fő esetén: 7.500 Ft / 20 EUR/fő

Program

1. nap: Szeged–Budapest–Nagykároly-Érmindszent-Ady-Ákosi templom-Erdőd-Szatmárnémeti-Nagybánya (430 km)
Elutazás a reggeli órákban Szegedről. Utazás Budapesten és a Nyírségen, Nyírbátoron át Nagykárolyra, ahol sétálunk nevezetességei között: elsősorban a Károlyiak „újlovagvár” stílusú kastélyával, négybástyás lovagvár, Kafka Margit szülőházának emléktáblája, Kölcsey Ferenc szobra, Petőfi és Szendrey Júlia találkozásának helyszíne és Ady Endre iskolája. Érmindszentre látogatunk, ahol emlékezünk Ady Endre szülőfalujában, a Karácsonyi rege igaz boldogságának reményével. A Nagymajtényi síkon - ahol 1711-ben „letörött” a zászló - a közel 800 éves Ákosi templom lesz következő megállónk célpontja. Erdődön volt az esküvője Szendrey Júliának és Petőfi Sándornak a megmaradt bástyát és emléktáblánál idézzük fel verseit. Szállásunkat Nagybányán foglaljuk el, ahol vacsorával várnak bennünket a következő 2 estén.

2. nap: Máramarossziget és Szaplonca Vidámtemetője | Kirándulás a Radnai havasokba, felvonóval Borsára-Lóhavas-vízesés-Nagybánya (300 km)
Szép napunk ígérkezik! Reggelink elfogyasztása után felkapaszkodunk a Gutin hegység hágójára, majd leereszkedünk a Mara patak völgyébe. Máramarosszigeten rövid városnézés után kitérőt teszünk a „vidám temetőhöz” Szaploncára. Máramarosban a népi építészet „élő múzeumában” járunk. A Pietrosz hegység csúcsai között érjük el Borsát, az üdülőközpontot.  Felvonóval a közel 1000 méteres magasságokba érkezünk, ahonnan egy kellemes sétával érkezünk a Máramarosi hegyek közel 70 méter magasságából alázúduló Lóhavas vízeséséhez. Pihenőt követően a Gutin hegységen keresztül Nagybányára térünk vissza, ahol vacsorát megelőzően sétálunk a Festők városában.

3. nap: Nagybánya-Kristálymúzeum-Koltó-Szatmárnémeti-Budapest-Szeged (130 km)
Reggelit követően Nagybánya történelmi helyszíneit tekintjük meg. Betekintünk a gyönyörű, európai hírű Kristály múzeumába. Búcsút intünk Nagybányának és Koltó hívogat bennünket, ahol a felújított Teleki kastélyban időzünk... pletykálkodunk a „Nagyokról” akik a kastély történelmében szerepet játszottak! Úton Szatmárnémeti felé megállunk Misztótfalusi Miklós szülőfalujában, megnézzük az első magyar nyomtatott szakácskönyvet és sok érdekes dolgot az ő nevét viselő emlékkiállításon.  Szatmárnémetibe érve sétálunk belvárosában, ahol megtekintjük a Szatmári Béke emléktábláját, a Székesegyházat, a híres Tűzoltó tornyot és még szabad idő keretében elkölthetjük megmaradt lejünket. Csengersimánál lépünk Magyarországra, Budapestre a késő esti órákban érkezünk, majd továbbutazunk Szegedre.

Jó utat kívánunk!

Netida Travel Utazasi Iroda bemutatkozó

A Netida Utazási Iroda elvisz Téged szinte bárhová álmaid nyaralására,legyen szó tengerpartról, csodás természeti tájakról vagy izgalmas városnézésről. A külföldi utak mellett belföldi ajánlatokkal is
találkozhatsz náluk, hiszen az iroda igyekszik bemutatni közönségének Magyarország látnivalóit is, amelyekből több van, mint gondolnád! Különösen kedvező árakon juthatsz el célpontjaidra, ahol kényelmes,barátságos és exkluzív szállodákban pihenhetsz. Böngéssz a Netida utazásai között, s tervezd meg velük álmaid vakációját! Ügyfélszolgálatuk is készséggel áll rendelkezésedre, ha bármi kérdésed lenne valamelyik utazással vagy szállással kapcsolatban.
NetidaTravel - 1148 Budapest, Fogarasi út 5. 27. ép.
Netida Travel Utazasi Iroda
1148 Budapest, Fogarasi út 5. 27. ép.
(Nincs személyes ügyfélfogadás)
utazas@netida.hu
+ 36 1 490-0010

Ehhez az akcióhoz nem érkezett hozzászólás.

Kérdés küldése

Dióhéjban

3 napos körutazás Máramaroson, busszal, félpanzióval, 3*-os szállással

Fontos

Az utazásról a fontos tudnivalókat és a részvételi díj tartalmát a szöveg leírásában találod. Az ajánlat érvényessége a szabad helyektől függ • Egyéni igény kapcsán kérj árajánlatot az utazási irodától, a végleges kalkuláció ennek alapján módosulhat. • Vásárlás után 2 munkanapon belül érvényesítsd a megvásárolt utazási szándékod emailben az utazas@netida.hu címen, ajándékutalvány esetében is.

Figyelem! Az árak az Euró árfolyama és az aktuális gazdasági helyzet miatt változhatnak. Ezért kérjük, vásárlás előtt kérjen ajánlatot az utazas@netida.hu email címen vagy az ajánlatkérés funkció segítségével! Kollégáink rövid időn belül pontos kalkulációt küldenek Önnek!

Ügyfélszolgálat

segitseg@alkupon.hu
+36 1 490-0010
+36 20 283 9008
  Elérhető
Hétfő - Péntek: 09:30-15:00
28 vásárló nézi most ezt az akciót
Oldal tetejére