Kapcsolódjatok ki családostul vagy barátaiddal a vizes kalandok városában!
Felhasználható
- 2026. szeptember 28-ig, a szabad helyek függvényében, az adott felárak megfizetésével
Az ár tartalmazza 2 személyre – A kupon teljes ára 49.990 Ft. Az Alkuponnak fizetendő 5.000 Ft, a fennmaradó 44.990 Ft-ot foglaláskor a szolgáltatóval kell rendezned, akár SZÉP-kártyával is!
- 3 nap 2 személy részére Hajdúszoboszlón, a Marcsi Apartmanokban, félpanzióval, további 1 kisgyermek részére csak szállás a szülők között, vagy hozott mobilágyban 2 éves korig
- 1 ajándék éjszakával ellátás nélkül - kivéve iskolai szünetek és állami ünnepek, ekkor csak minimum 3 éjszakás foglalásokat fogadunk 3-4 fős foglalásokkal
- EXTRA! ha 4 éjszakát foglal, az 5. éjszaka szállása ajándék, ellátás nélkül, a szabad helyek függvényében
Az ár nem tartalmazza
- Idegenforgalmi adó 2026-ben: 750 Ft/fő/éj (18 éves kortól)
- Regisztrációs díj: 4.990 Ft/utalvány
Gyermekkedvezmények
- 1 gyermek 2 éves korig ingyenes szülők között,vagy hozott
mobilágyon, ellátás nélküli
- 02-08 éves korig 4.500 Ft/fő/éj
- 8-10 éves korig 5.500 Ft/fő/éj
- 11 éves kortól 7990 Ft/fő/éj
Opcionális lehetőségek
- További fő érkezése félpanziós ellátással ugyanabba az apartmanba: 12.990 Ft + IFA
Felárak
- A parkolás az apartmanház udvarán 1.500 Ft/éj/gépjármű
- Kisállat 1 db, 10 kg-ig felára: 3.000 Ft/fő/éj 10 kg felett: 4000 Ft/éj/állat: csak szobatiszta, fürdetett, köröm vágott kisállatot tudunk fogadni, segítőkutya kedvezménnyel: 2.000 Ft/éj/kutyus
- Klímahasználat, hűtés, vagy fűtés, 3000 Ft/apartman/éj
- Kiemelt időszak: iskolai szünetek és állami ünnepek és hétvégi felár: (péntek-szombat-vasárnap): 2.000 Ft/fő/éj
Fontos
- MOST MEGÉRI 4 ÉJSZAKÁRA UTAZNI! Minimum 4 éjszakás tartózkodás esetén (hétfőtől péntekig terjedő időszakban) Önök a NEAK által támogatott gyógykezeléseket most kedvezményes áron vehetik igénybe: napi 4 gyógykezelés + fürdőbelépő - hétköznap - mindössze jelenleg: 4.500 Ft/nap/hétköznap csomagáron A kezelések igénybevételéhez érvényes személyi igazolvány, lakcímkártya és magyar TAJ kártya szükséges! Beutalóra nincs szükség. Állami ünnepek idején a kedvezmény nem vehető igénybe!
- Az aktuális kormányrendelet szerint 2026-tól az idegenforgalmi adó 750.-ft/fő/éj lesz 18 éves kor fölött.
- A Kenézy szálláshelyünket 6-10 fő /két fő/szoba/ felnőttérkezésétől tudják foglalni, max: 15 fő/5 szobában tudjuk elhelyezni - minimum 2 éjszakára félpanzióval, jelenleg 12900 Ft/fő/éj+IFA + Hűtés, vagy fűtés 2500 Ft/éj/szoba
- A Nyári szünetben a teljes ház díja: 120.000 Ft/éj/teljes ház + legkondícionáló 12.000 Ft/éj, + IFA 750 Ft/fő/éj csak 18 éves kor felett. Csak minimum 3 éjszakára adjuk ki a szállást.
Európa legnagyobb fürdőkomplexuma az Alföldön, Hajdúszoboszlón található. A strand, gyógyfürdő, Aqua Palace, Aquapark és uszoda egyaránt páratlan élmények helyszínéül szolgálhat, a világhírű gyógyvíz pedig méltán örvend kiemelt népszerűségnek a reumás és ízületi betegségekben, gyulladásoktól, izom- és csontsérülésektől, bőrbetegségektől szenvedők körében.
Itt aztán nem unatkozhat a család, hiszen a kisebbek és nagyobbak egyaránt megtalálhatják számításaikat a csobbanós kalandokat kínáló helyszíneken, ráadásul a város és környéke is kirándulásokra csábítja az ide érkezőket. Debrecen bejárása, a pusztaprogram Hortobágyon, kalandozás Egerbe, vagy éppen Tokajba egyaránt kimondottan kellemes emlékekkel gazdagíthat bennünket.
A Marcsi Apartmanok Hajdúszoboszló egyik legszebb részén találhatók, a fürdőövezet-belváros, Teraszos vagy kilépőerkélyes az apartman. 150 méteren belül étterem, pékségek, piac, kifőzde, spar, egészségház, gyógyszertárak a hajdúszoboszlói strand, Aqua Park és Aqua Palace-tól és a gyógyfürdőktől 8 percnyi sétára, a Hotel Délibáb oldalsó bejsáratától. Az apartmanok egy légterűek konyhasarokkal, franciaággyal, kihúzható kétszemélyes kanapéval, fürdőszobával, légkondicionálóval, fenyő ággyal, LCD televízióval 80cm az átmérője és Wi-Fi-vel felszereltek.
Marcsi Apartmanok
A 2008-ban épült 2 szintes, mediterrán stílusú, jól felszerelt apartmanokban egész évben szeretettel várnak Titeket, ha csendes, nyugodt, igényes környezetben szeretnétek eltölteni pár napot! Az apartmanok teljesen szeparáltak, külön bejárattal. Az emeleti 35 m2-es, a földszinti 32 m2-es tágas zuhanyzós, egy légterű apartman.
A Strand oldalsó bejárata József Attila u. - Hotel Délibáb mellett - 9-10 perces sétára, egy csendes egyirányú utcácskában helyezkedik el.
Felszereltségük
A 2008-ban épült 2 szintes, mediterrán stílusú, jól felszerelt apartmanokban egész évben szeretettel várnak Titeket, ha csendes, nyugodt, igényes környezetben szeretnétek eltölteni pár napot! Az apartmanok teljesen szeparáltak, külön bejárattal. Az emeleti 35 m2-es, a földszinti 32 m2-es tágas zuhanyzós, egy légterű apartman.
A Strand oldalsó bejárata József Attila u. - Hotel Délibáb mellett - 9-10 perces sétára, egy csendes egyirányú utcácskában helyezkedik el.
Felszereltségük
Biomatracos franciaágyak (180×200 cm fekvõfelülettel), évszaknak megfelelõ ágybelivel, a hetenkénti takarításkor cserélt ágynemûvel és törölközővel. Ágyazható mexikói kanapéágy (160×200 cm fekvőfelülettel, hét komfortzónával) bőr-szövet kombinációval. Teljesen felszerelt konyha. Mindenféle konyhai, fürdőszobai és általános tisztítószer, takarító-eszközök is rendelkezésre állnak. A kertben kerti bútor, valamint grillező hely, a kerti sütéshez eszközökkel.
Az apartmanok nem dohányzóak, de dohányzásra kijelölt hely van az udvaron.
- LCD színes tv (94 cm)
- zuhanyzós fürdőszoba
- erkély vagy terasz
- Wi-Fi
- légkondicionáló (térítés ellenében)
- parkolás zárt, térkövezett helyen
Jó pihenést kívánunk!