Töltsd a nyarat a csodálatos Máltán!
Málta az egyik legnépszerűbb és legkülönlegesebb üdülőhely a Földközi-tengeren. A kis szigetország remek természeti adottságokkal rendelkezik, páratlan klímájú és lenyűgöző miliőjű. Élvezzétek a táj szépségét és vendégszeretetét most 8 nyári napon keresztül, nagyszerűen kikapcsolódva és ellazulva!

Szállásotok, a Canifor Hotel**** Qawra tengerparti sétányától és a sziklás strandtól kb. háromszáz méterre, csendes városi környezetben található. A közelmúltban kialakított, fantasztikus homokos strandot pár perc sétával elérhetitek innen. A szálloda közelében található buszpályaudvarról pedig egyénileg is könnyen megközelíthetitek a sziget bármely pontját.
A hotel kényelmes szobái fürdővel, légkondicionálóval, ventillátorral, hajszárítóval, TV-vel és telefonnal felszereltek, és erkély is tartozik hozzájuk utcai vagy medencére néző kilátással. Szobaszéf és hűtőszekrény térítés ellenében bérelhető.

A csomag tartalma 2 fő részére:
- 8 nap / 7 éj szállás a Canifor Hotel****-ben, Máltán
- Reggeli vagy félpanzió (opcionális)
- Repülőjegy a Budapest – Málta – Budapest útvonalon
- Repülőtéri illeték
- Csomagszállítás (fejenként egy db, max. 20 kg-os feladható poggyász, és fejenként egy db / max. 10 kg-os, 56 × 45 × 25 cm-es kézipoggyász)
- Magyar nyelvű telepített idegenvezetés
- Foglalási díj
Fontos tudnivalók:
- Transzfer a reptér - szálláshely - reptér útvonalon: 5.000 Ft / fő
- BBP-biztosítás: 550 Ft / fő / nap -tól
- Útlemondási biztosítás: 1%
- All inclusive felár: 42.000 Ft / felnőtt; 21.000 Ft / gyermek
- + 1 fő részvételi díja: 123.990 Ft reggelivel; 137.990 Ft félpanzióval
- Egy gyermek pótágyon (2-12 éves korig): 83.990 Ft reggelivel; 90.990 Ft félpanzióval

Tudnivalók a szállodáról:
- Szolgáltatások: recepció, lift, étterem, bár, pizzéria, kávézó, játékterem, konferenciatermek, fodrász
- Sport és szórakozás: zárt belső udvaron medence, gyermekmedence, fedett medence (szezonális nyitva tartással), pezsgőfürdő, napozóterasz a tetőréten kilátással a városra és a tengerre, pezsgőfürdő (a napozóteraszokon a nyugágyak és napernyők térítés nélkül használhatók), edzőszoba; térítés ellenében: szauna, masszázs, játékgépek, biliárd; a szálloda közelében található strandon a nyugágy és napernyő térítés ellenében bérelhető
- Étkezés: büféreggeli, vagy félpanzió büfévacsorával; felár ellenében all inclusive ellátás, amelynek része a büféreggeli, ebéd és vacsora, napközben snack ételek, és (helyi) italok korlátlan fogyasztása 11 és 23 óra között
Opciók:
- 8 nap / 7 éj Máltán 2 főnek repülőjeggyel és reggelivel: 299.990 Ft helyett 257.990 Ft
- 8 nap / 7 éj Máltán 2 főnek repülőjeggyel és félpanzióval: 327.990 Ft helyett 285.990 Ft

Ehhez az akcióhoz nem érkezett hozzászólás.
Kérdezz az akcióról