Dolgozz velünk

Aktuális állásajánlataink

Sales manager

Főbb feladatok:

  • Szolgáltatások közvetlen értékesítése
  • Meglévő és leendő ügyfélkör kezelése
  • Új vevők felkutatása
  • Meglévő partnerekkel való kapcsolattartás

Elvárások

  • Értékesítésében igazolt eredményesség
  • Kiváló kommunikációs készség, tárgyalási készség és tárgyalási tapasztalat
  • Kezdeményezőképesség, előrelátó gondolkodásmód
  • Gyors, hatékony problémamegoldó képesség, rugalmasság

Előny:

  • Tapasztalat online értékesítés / kuponos területről
  • Német, angol vagy orosz nyelvtudás
  • CRM rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetési csomag (fix + jutalék)
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök
  • Szakmai kihívások, lehetőség a fejlődésre
  • Fiatal csapat, belvárosi iroda

Fényképes önéletrajzokat az alábbi címre várjuk: allas2@alkupon.hu A tárgyban feltétlenül tüntesse fel a kódot: SM/2017

Ügyfélszolgálati munkatárs

Piacvezető, online kereskedelemmel foglalkozó cég Ügyfélszolgálati Munkatársat keres.

Feladatok és felelősségek:

  • beérkező hívások, e-mailek megválaszolása
  • vásárlók kiszolgálása
  • raktárkezelés
  • számlázás, pénztárgépkezelés
  • panaszkezelés
  • adminisztrációs munkák támogatása

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Legalább 1-2 éves ügyfélszolgálati területen szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Angol nyelvtudás előnyt jelent
  • Felhasználói szintű számítógépes és internetes ismeretek
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Problémamegoldó képesség
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Önállóság, proaktivitás, stressztűrés

Jelentkezni fényképes, fizetési igénnyel ellátott önéletrajzzal az alábbi e-mail címen lehet: allas2@alkupon.hu

A tárgyban kérjük feltüntetni az alábbi azonosítót: 2016/ÜSZ

Startup Projekt Manager

Feladatok:

  • startup projekt lebonyolítása és népszerűsítése
  • partner és felhasználók körének bővítése
  • a projekt teljes körű támogatása
  • marketinges és fejlesztési feladatok koordinálása

Ideális jelölt vagy, ha:

  • van tapasztalatod online startup projektek menedzselésében
  • rendelkezel marketing és/vagy értékesítés területén szerzett tapasztalattal
  • kiemelkedő a kommunikációs képességed
  • sikerre éhes, megoldásorientált, ötletgazdag személy vagy
  • munkád mindig precízen, pontosan elvégzed
  • képes vagy az önálló, proaktív munkára teljes felelősségvállalás mellett
  • Előny, ha van angol, német vagy orosz nyelvtudásod

Mit kinálunk:

  • versenyképes fizetést
  • innovatív, fiatal nemzetközi csapatban dolgozhatsz
  • munkavégzést belvárosi irodában

Jelentkezni fényképes, fizetési igénnyel ellátott önéletrajzzal az alábbi e-mail címen lehet: allas2@alkupon.hu A tárgyban kérjük feltüntetni az alábbi azonosítót: 2016/KV

Oldal tetejére